10:00 PaiY CT - LTU Yellow 11:30 Loimu C1 - Kataja Pedot 12:45 LTU Yellow - Loimu C1 14:00 Kataja Pedot - PaiY 15:15 LTU Yellow - Kataja Pedot 16:30 PaiY - LoimuC1